Resim Bulunamadı

2013 Hırka Trendi ve En Güzel Modeller

5 Şubat 2013
226
 • 2013 Hırka Trendi ve En Güzel Modeller

  Uzun uğraşlar sonucu vardığım bu sonuç sizleri kısıtlamasını kesinlikle istemem ancak çok ince eleyip sık dokuduğumuzu bilmenizi istedim. Dolabınızda birçok elbise ve hırka olabilir sizin yapmanız gereken sadece ve sadece uyumlu olanı seçmek veya uyumu oluşturabilmektir. Sadece bu yıl dikkat etmeniz gereken bir takım özellikler var. Dilerseniz biraz bunları gözden geçirelim.

  Dikkat çekmek istiyorum diyorsanız içinizdeki dikkat çekici ve iddialı kıyafetleri uzun hırka modelleri tercih ederek saklayabilirsiniz. Ancak bunu tercih ederken bu sezonda kısa kollu tercih etmemeniz şiddetle önerilir.

  Hırka üzerinde kullanılabilecek broş veya kemer gibi aksesuarlar uyumlu olduğu takdirde hırkanızı görünür kılacaktır. Ton uyumuna dikkat ederek içinize giydiğiniz kıyafet ile geçiş yaptırmalı ve ya kontrast renkler ile kapatmalısınız. Bu aynaya bakmamış görüntüsünden uzaklaştırır. Bir hırka modeli size yakışırken aynı hırka modelini başka bir bayana da yakıştırmalısınız. Bu sayede o hırka beğenilendir diyebiliriz ancak. Bu sezonda sizleri soğuktan koruyacak olan modelleri seçmek tercih konusu olmalıdır. Geniş yakalı, büyük cepli, uzun kollu, düğmeli ve ya bağlamalı seçeneklerin trend olduğunu biliniz. Değişik marka ve modellerde bular ve bunlara benzer ürünleri bulmanız mümkün. Ayakkabı ile ya içinizdekini kombine dikkat ediyorsanız eğer hırkanın önü açık olmalı. Yok, hayır hırka kapalı olacaksa eğer hırka ile ayakkabınız uyumlu olmalı.  Konu ile ilgili 2013 Moda En Güzel Bayan Hırka Modelleri başlıklı makalemizde 2013 moda hırka, bayan hırka modelleri ve hırka fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  2014 Şort Modelleri
  2014 Şort Modelleri
  Son Moda Yazlıklar
  Son Moda Yazlıklar
  Haziran Ayı Kıyafetleri
  Haziran Ayı Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>