Resim Bulunamadı

2013 Modası Çiçekli Bayan Pantolon Modelleri

5 Temmuz 2013
358
 • 2013 Modası Çiçekli Bayan Pantolon Modelleri

  Çiçekli pantolon modelleri son yıllarda en çok moda olan ve tercih edilen pantolon modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ilkbahar yaz aylarında daha çok tercih edilen çiçek desenli pantolonlar daha çok açık tonlarda ve canlı renkli modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Çiçekli pantolonlar bol pantolonlarda ya da dar paça olan pantolon modellerinde tercih edebilirsiniz. Çiçekli pantolon modelleri desenli olduğundan dolayı genellikle desensiz ve sade parçalarla kombinlenmelidir.

  Yaz aylarında açık renklerde, kış aylarında da koyu renkli çiçekli pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli pantolon modelleri 2013 yılında da en çok tercih edilen pantolon modelleri arasındadır. Birçok markanın pantolon koleksiyonunda ve özgün tasarımları olan mağazalarda çiçekli pantolon modelleri ile karşılaşmaktayız. Modayı takip eden bayanların geçtiğimiz zaman içerinde de mutlaka çiçekli pantolon modellerine sahip olmuşlardır bile. Ancak 2014 yılında da bu pantolonları görmeye devam edeceğiz. Çiçek desenli pantolonları yaz akşamlarında ya da gündüzleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçekli pantolon modelleri, geçtiğimiz sezonlarda da hayatımızda olan ve olmaya devam eden pantolon modellerinden. Sizler için yeni sezon çiçekli pantolon modelleri arasından seçtiğimiz en trend modelleri galerimizde yer vererek beğeninize sunmaya devam ediyoruz. 2013 yazını yaşarken çiçekli pantolonların hayatımızda olmaya devam edeceğini tekrar belirtmek istiyorum.

  Çiçek desenli pantolon modelleriyle yapılan kombin önerilerini de sizler için galerimizde paylaştık tek tek inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Çiçek desenli pantolon modelleriyle doğru kombin yapmak için uyumlu renkler ve aksesuarlar seçimlerine de dikkat etmek gerekiyor. Çiçek desenli pantolonlar hareketli ve renkli olduğundan bu dikkat çekici parçayı dengeleyici düz renklerden oluşan kombinleri tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli pantolon modellerini bir çok ünlü de günlük hayatta tercih ediyor. Son derece şık ve sevimli görünümü olan bu pantolonlarla oldukça hoş bir kombinler oluşturarak günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.  Konu ile ilgili 2013 Yılı Pudra Rengi Elbiseler başlıklı makalemizde 2013 moda renkleri, elbise ve pudra hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  2014 Şort Modelleri
  2014 Şort Modelleri
  Son Moda Yazlıklar
  Son Moda Yazlıklar
  Haziran Ayı Kıyafetleri
  Haziran Ayı Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>