2013 Son Trendi Beta Marka Bayan Bot Modelleri

2013-Son-Trendi-Beta-Marka-Bayan-Bot-Modelleri

Siz değerli bayan okurlarımız için beta marka bayan bot modellerini gezdik ve inceledik. Sizler için çeşitli ürünlere bu yazıda yer vereceğiz. Umarız hoşunuza gidecek modelleri bulursunuz. Şunu söylemeden geçmeyelim ki beta bütün koleksiyonlarında olduğu gibi bu koleksiyonunda da hakiki deri modellerinden vazgeçmiyor ve kalitesiyle her zaman göz kamaştırmaya devam edecek gibi görünüyor. Şunu belirtmeliyiz ki bir çok genç bayanın kendisi için aradığı modelleri bulabileceği geniş bir koleksiyon.

Topuklu bot modelleri arayan bayanlar için pek fazla seçenek var. Topuklu bot modellerine oldukça geniş olarak yer verilmiş. Kırmızı, turuncu, petrol mavisi gibi canlı ve güzel renklerde bot çeşitleri ile kendisine renklilik katmak isteyenlerin tercihinde ilk sıraya oturmuş. Bunun yanında sade siyah ve kahverengi modelleri de mevcut. Çatlak deri motifli modeller de mevcut. Parlak deri modellerin yanı sıra oldukça fazla süet modele de sahip bu koleksiyon. Mavi ve kırmızı süet modeller ise bayanların ayağında oldukça dikkat çekici görünüyor.

Tercihini yüksek topuklu deri modellerden yana kullanacak bayanları da sevindiriyor beta. Oldukça şık günlük yaşantınızda giyebileceğiniz gibi iş hayatınızda da kullanabileceğiniz oldukça şık yüksek topuklu modeller mevcut. Bunun yanında topuksuz, düz bot modelleri de oldukça fazla. Ayrıca dize kadar uzanan çizme modellerine de çok fazla yer vererek ürün yelpazesini çok geniş tutmuş beta. Bu özelliği ile her yaşa her kesime hitap etmeyi başarmış gibi görünüyor.

Dilerseniz şimdide sizler için hazırlamış olduğumuz fotoğraf galerisine gözatınız. (Resimleri büyük boy görmek için üzerilerine tıklayınız.)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz