Resim Bulunamadı

Kiğılı Bay Gömlek Modelleri ve Fiyatları

13 Haziran 2013
241
 • Kiğılı Bay Gömlek Modelleri ve Fiyatları

  Merhaba değerli okuyucularımız sizler için bir tanıtıcı ve bilgilendirici yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda erkek moda ve trendleri ile yakından ilgili olan ve okurlarımız için bir şeyler yazmak istedik ve aklımıza gömlek modelleri neden bu günkü yazı konumuz olmasın dedik. Zaten gömlek modelleri ile ilgili yazacaksak en bilindik, en görkemli ve en karizmatik markalardan birisi olan Kiğılı ile ilgili yazmamızın daha doğru olacağı kanısına vardık. Eski yazılarımıza da bir göz gezdirdiğinizde çok rahatça görebileceğiniz gibi Kiğılı markası ile ilgili ilk yazımız bu değil. Daha öncesinde ister erkek takım elbise modelleri olsun isterse de pantolon ya da ceket modelleri konularında olsun birkaç yazımız bulunmaktadır.

  Gelelim bu yazımızdaki konumuz olan Kiğılı bay gömlek modellerine. 2013 yılı itibari ile her kesimin yaz aylarında özelikle de serin tutması açısından resmi kurum ve kuruluşlarda ya da davetlerde tercihi gömleklerden yanadır. İster bay olun isterse de bayan bu böyledir. Hal bu olunca Kiğılı markasının kısa kollu ve az da olsa uzun kollu modelleri yaz aylarında sokaklarda baya çok göreceğimiz modellerin başındadır. Gömleklerdeki tasarım ve renk seçiminde ise değişiklikten ziyade alışılan çizgiler dahilinde ilerlemeyi seçen Kiğılı markasının pek farklı bir model ortaya koyduğunu söylemek zor. Fakat renk konusunda ise neredeyse her modelinde yer verdiği beyaz rengi ve buna ek olarak ta ürünlerinin büyük kısmında da desenli modeller bulunmaktadır. Son olarak fiyatlarına değinecek olursak 75 TL’den başlayan fiyatlar ile bu gömleklerden birine sahip olabilirsiniz.  Konu ile ilgili Milla Rengarenk Büstiyer Modelleri başlıklı makalemizde Büstiyer Elbise, Büstiyer fiyatları ve Milla bayan Büstiyer hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  2014 Şort Modelleri
  2014 Şort Modelleri
  Son Moda Yazlıklar
  Son Moda Yazlıklar
  Haziran Ayı Kıyafetleri
  Haziran Ayı Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>