Resim Bulunamadı

Loft Bayan Kazak ve Hırka Modelleri

12 Mart 2013
275
 • Loft Bayan Kazak ve Hırka Modelleri

  Bugün sizler için Loft’un bayan kazak ve hırka modellerini inceleyeceğiz. Loft kazak koleksiyonunda oldukça fazla kazak ve hırka modellerine yer vermiş. Her bayanın sesine kulak verilmiş diyebileceğimiz türden bir koleksiyon. Farklı renklerde düz kazak modelleri mevcut. Özellikle düz kazak modelleri hoşuna giden bayanlar için moda olan kaçırılmayacak modeller diyebiliriz. Bunun yanı sıra bir yanında yukarıdan aşağıya kadar inen örgü diğer yanında ise kurdele bulunan kazak modelleri şu dönemde oldukça rağbet görüyor. Bayanlar tarafından en çok tercih edilen kazak modelleri bunlar.

  Özellikle kazakların kalın olmadığı da göz önüne alınırsa tamda bahar aylarına uygun. Bu modellerin yanında çok güzel motifli kazak modelleri de bu koleksiyonda sizleri bekliyor. Önünden kurdele ile bağlanan model sadece bizim değil birçok bayanın ilgisini çekmiş olsa gerek ki bir çok bedeni tükenmiş. Ayrıca Loft’un bahar ayları için sunduğu bir diğer seçenek de kısa kollu kazak modelleri. Hem kazak giyinmeyi seven hem de bahar aylarında sıcakla fazla boğuşmak istemeyen bayanlar için bu tür kazak modellerinden de oldukça fazla sayıda koleksiyonuna eklemiş Loft.

  Bütün bunların yanında, bu koleksiyonun en güzel tarafı ise neredeyse tüm modellerde her beden ürünü bulabiliyor olmanız. Loft tüm bayanları düşünmüş diye boşuna dememişiz yazımıza başlarken. Yani anlayacağınız Loft her bayanı mutlu edecek şekilde bir koleksiyon çıkarmayı başarmış.

  Dilerseniz şimdide sizler için hazırlamış olduğumuz fotoğraf galerisine gözatınız. (Resimleri büyük boy görmek için üzerilerine tıklayınız.)  Konu ile ilgili Loft Marka Bayan Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2013 moda bluzler, bluz fiyatları ve en şık bluzler hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  2014 Şort Modelleri
  2014 Şort Modelleri
  Son Moda Yazlıklar
  Son Moda Yazlıklar
  Haziran Ayı Kıyafetleri
  Haziran Ayı Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>