Resim Bulunamadı

Loft Bayan Kot Pantolon Modelleri

13 Mart 2013
520
 • Loft Bayan Kot Pantolon Modelleri

  Bugün hep birlikte Loft marka bayan kot pantolon modellerini inceleyeceğiz. Konumuza girmeden hemen belirtelim ki, bu koleksiyonda pek çok model mevcut. Çok fazla modeli bünyesinde bulunduruyor. Ancak bütün bayanları sevindirebilecek bir koleksiyon diyemiyoruz. Çünkü beden seçenekleri çok kısıtlı. Bu özelliği ve modelleri ile daha çok genç bayanlara hitap ediyor demek uygun olur.

  Genç ve zayıf bayanlar içinse çok fazla model bulunuyor koleksiyonda. Kot pantolon arayan bayanların bulamadan çıkması neredeyse imkânsız. Koleksiyona şöyle bir bakacak olursak çoğunluğun dar paça modellerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Renk olarak ise ağırlık maviden yana kullanılmış bayan kot pantolon modellerinde. Bu modeller genel olarak taşlanmış ve eskitilmiş kot modelleri. Özellikle genç bayanların tercih etmesi için bu modeller ağırlıklı koyulmuş koleksiyona. Ayrıca bu modellerin içinde birçoğu bilekte biten pantolon modellerinden oluşuyor. Bunun nedeni ise bu modeller ile topuklu ayakkabıların oldukça şık kombinler oluşturuyor olması. Loft da bunu göz önünde bulundurmuş ve bu modelleri koleksiyonuna eklemiş. Bunun yanında siyah ve mavi renklerde düz kot pantolon modellerine de yer verilmiş koleksiyonda. Ayrıca bol paça giyinmeyi seven bayanları ihmal etmemiş Loft.

  Bol paça pantolon modellerine de oldukça fazla yer vermiş. Bu modellerinde oldukça fazla çeşidi koleksiyonda yerini almış. Koleksiyonun geneline bakınca ağırlık topuklu ayakkabılar ile şık birliktelik oluşturabilecek dar kesim kot pantolon modellerinden yana kullanılmış gibi görünüyor.

  Dilerseniz şimdide sizler için hazırlamış olduğumuz fotoğraf galerisine gözatınız. (Resimleri büyük boy görmek için üzerilerine tıklayınız.)  Konu ile ilgili Loft Marka Bayan Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde bayan gömlek modelleri, gömlek modası ve kolsuz gömlek fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  Havuz ve Deniz Elbiseleri
  2014 Şort Modelleri
  2014 Şort Modelleri
  Son Moda Yazlıklar
  Son Moda Yazlıklar
  Haziran Ayı Kıyafetleri
  Haziran Ayı Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>