Resim Bulunamadı

Vakko Wedding 2013 Moda Kışlık Gelinlik Modelleri

2 Şubat 2013
849
 • Vakko Wedding 2013 Moda Kışlık Gelinlik Modelleri

  Tüm bayanların hayalini süsleyen biri birinden güzel ve tasarım harikası olan gelinlik modellerini bu yazımızda tanıtma fırsatı bulduk. Bir çok marka gelinlik ve türevleri üzerinde bayanlara hizmet vermekteler fakat en bilinen ve kalitesi ile ön planda duran bir marka var ki oda Vakko Wedding markası. Bizler bu yazımızda Vakko Wedding marka kışlık gelinlik modellerini sizlere tanıtacağız.

  Her biri bin bir gece masallarını andıran ve hayalleri gerçeğe dönüştüren gelinlikler ile eldivenden çantaya yüzlerce aksesuar Vakko Wedding’de buluşmaya devam ediyor. Sonbahar kış aylarının gelin adaylarını bekleyen çok özel koleksiyonlarda bir diğeri de Elie Saab 2012 2013 sonbahar kış gelinlik koleksiyonudur. Ünlü modacının görkemli kumaşlarla yaratılmış zarif, havalı, klasik kesim gelinlik tasarımları gelin adaylarının ayaklarını yerden kesecek.

  Bir gün herkesin giymesini temenni ederek sizleri bu harika modellerle baş başa bırakıyorum.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Gelinlik Modelleri
  Yazlık Gelinlik Modelleri
  Gelinlikte Son Moda
  Gelinlikte Son Moda
  Zarif Gelinlik Modelleri Extreme
  Zarif Gelinlik Modelleri Extreme
  Zarif Gelinlik Aksesuarları 2014
  Zarif Gelinlik Aksesuarları 2014
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>